Biz Kimiz ?

Mirza Harita

Şirketmiz 2008 yılında kurulmuş olup; kuruluşundan itibaren saygın firmalarla büyük ölçekli projelere hizmet verecek şekilde yapılanmıştır. Firmamız sahip olduğu ve sürekli yenilenen en son teknoloji ölçme cihazları ile başarılı yönetimi ve uzman teknik kadrosu ile yurt içinde ve dışında inşaat alanlarında ölçme faliyetlerinde bulunmuş; harita alanındaki gelişmeleri takip ederek yurtiçinde ön sıralarda yer alan bir harita firması olmuştur.

2012 yılında inşaat sektöründe büyük bir problem olan ölçme aleti kiralama ve 2. el satış konusunda önemli bir adım atarak; internet sitesini hayata geçirmiş, güvenilir ve kaliteli ölçme cihazı satın alabilme ve kiralama hizmetlerini kurumsal bir kimliğe kavuşturmuştur.

2008 yılında kurulan şirketimiz 9 yıllık tecrübe ile harita, inşaat, planlama, gayrimenkul danışmanlık sektöründe öncüsü olmuş ve öncü olmaya devam etmektedir.

Firmamız Türkiye’de bir çok ilde, yurt dışında Gürcistan, Libya bölgelerinde harita ve planlama çalışmalarında bulunmuştur.

Vizyonumuz

Çalışmalarını yapmakta olduğumuz tüm faliyet alanlarında en iyi hizmeti en son teknik, yöntem ve araç gereçler ile en doğru sürede doğru sonuç odaklı hizmeti vermektir. Bu çalışmalarımız için sürekli kendimizi ve ekipmanlarımızı geliştirmek ve yenilemektir. Kurumsal firma çizmizden ödün vermeden müşterilerimize (gerek kamu gerekse tüzel müşterilerimize), memnun olacakları bir şekilde bu harita ve diğer tüm mühendislik hizmetlerimizden faydalanmalarını sağlamaktır vizyonumuz. .